İade ve Geri Ödeme Koşulları

Şirketimiz, tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmakta ve yürürlükte olan “Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun” hükümlerini aynen uygulanmaktadır.

6502 sayılı kanunun “Cayma Hakkı” kapsamında satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden ve tekrar satılabilirliğini bozmadan 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. (Davetiye ve Zarf kategorisindeki ürünler tüketicinin istek ve taleplerine göre üretilmektedir. Bu kategorilerde iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır.)

İade ve Değişim İşlemleri

İade yada değişim işleminizi 3 adımda kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Satış Sonrası Destek (https://dekorden.com/destek/ ) sayfamızı ziyaret ederek sipariş numaranız ve mail adresiniz ile sisteme giriş yapınız.
  2. İade yada değişim nedenini kısaca açıklayarak destek talebi oluşturunuz.
  3. Tarafınıza iletilecek olan “Kargo Gönderi Kodu”nu koli üzerine not ederek aşağıda belirtilen adresimize gönderiniz.

Önemli Not: Şirketimiz “e-Fatura” uygulamasına kayıtlıdır. İlgili kanunda, iade işlemlerinde faturada yer alan iade bölümünün tüketici tarafından doldurulması zorunlu kılınmıştır. Bu nedenle, elektronik ortamdan tarafınıza gönderilen faturanın kâğıt çıktısını alıp iadeye ilişkin bölümünü doldurmanız gerekmektedir.

Kargo gönderi kodu bulunmayan ve faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra inceleme birimi tarafından iade şartlarına uygunluğu kontrol edilecek, uygunluğu halinde ürün bedeli kartınıza/hesabınıza 7 iş günü içinde transfer edilecektir.